Treningi z Mistrzem Świata Damianem Stasiakiem!

W sobotę i niedzielę 7-8 stycznia zapraszamy wszystkich ćwiczących (także z innych klubów) do Krakowa na treningi z Mistrzem Świata i Europy w kumite Damianem Stasiakiem. Damian jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników karate tradycyjnego na świecie i zarazem doskonałym instruktorem a obecnie zawodnikiem największej federacji MMA na świecie UFC.


Treningi odbędą się w Dojo Kraków ul. Racławicka 26

Nadzieja Małopolski- Klaudia Mleko

Nadzieja Małopolski- Klaudia Mleko (wiadomo!), Super As Małopolski i As Czytelników- Rafał Majka (kolarstwo) oraz Małopolski As Sportu - Bartosz Kapustka (piłka nożna) i wielu innych wybitnych sportowców z naszego regiony odebrało właśnie nagrody Dziennika Polskiego i marszałka województwa podczas uroczystej gali. Dziękujemy wszystkim za głosy, a sensei Klaudii serdecznie gratulujemy!

Kurs Mistrzowski i nowe czarne pasy w KKKT

205 karateków z całego kraju wzięło udział w corocznym zimowym spotkaniu w Centrum Sportów Walki Dojo Stara Wieś. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Kurs Mistrzowski prowadził prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, sensei Włodzimierz Kwieciński, 8 Dan, który zapowiedział, że następnym celem polskich karateków jest powrót do korzeni i w 2018 roku wzięcie udziału w zawodach na japońskiej wyspie Okinawa - skąd wywodzi się ta szlachetna sztuka walki. Oprócz szkolenia, którego przewodnim tematem były kata teki sandan i egzaminów dla sędziów w Dojo Stara Wieś odbyły się także egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan. Przystąpiły do nich nasze dwie karateczki - Ewa Latos i Katarzyna Wierzbicka. Zaliczyły trudny sprawdzian z dobrym wynikiem i tak KKKT wzbogacił się o dwa nowe czarne pasy. Duża radość. Gratulujemy!

Treningi w okresie świątecznym

W czasie przerwy świątecznej w KKKT trenujemy bez przerwy:)- to znaczy zajęcia w Dojo Kraków, Dojo Prądnik i Dojo Kłaj odbywają się według harmonogramu- z wyjątkiem poniedziałku, 26 grudnia. W poniedziałek świętujemy. Zachęcamy do przychodzenia na zajęcia, odpoczywamy od szkoły, ale treningi- to co innego! 

Koszulki dla wojowników

Zamawiamy klubowe RUSHGARDY, czyli specjalne koszulki do treningów - z długim rękawem (wersja dla dzieci jest z krótkim ) elastyczne i wytrzymałe. Nadają się do karate, Bjj, na siłownię, do biegania i do innych sportów. Są antybakteryjne, mają płaskie nieuciskające szwy i design specjalny dla KKKT.


Załączamy tabelki z rozmiarami, dla dzieci i dla dorosłych oraz projekt. Decydujcie i składajcie telefonicznie zamówienia, czekamy do 21 grudnia, można dzwonić tel. 727-712-000 do dojo Kraków codziennie w godzinach 16:00- 20:00. Koszulka kosztuje 110 zł, ale dla pierwszych 30 osób mamy klubowe dofinansowanie i promocyjną cenę - 90 zł.
 

 

Zawody Mikołajkowe W Rzeszowie

Wczoraj byliśmy w Rzeszowie, bo dostaliśmy cynk, że Św. Mikołaj pojawi się na turnieju organizowanym przez Akademię Sportu Chikara. I był! Oprócz prezentów przywieźliśmy 15 medali: Było super, dzięki!

Mikołajkowe Zawody w Lublinie

4 grudnia wybraliśmy się do Lublina na  XXV Jubileuszowy Mikołajkowy Turniej dla Dzieci w Karate Tradycyjnym. Wzięło w nim udział  300 zawodników, przyjechały  -  AKT Rzeszów, KKT Bushi Niemce, Janowski KKT, Zamojski KKT Renesans, ASW Zamość, KKT Tomaszów Lubelski, Lubelski KKT. Nasi zawodnicy wywalczyli 15 medali


Zawody zorganizował Lubelski Klub Karate Tradycyjnego


Święty Mikołaj przyniósł  dzieciom paczki ze słodyczami i owocami, widocznie ktoś dobrze (?) poinformowany doniósł mu, że wszyscy byli grzeczni;). 

Powered by RapidGoal
design: holinej.com