Nasz pierwszy Puchar Krakowa

W Pucharze Krakowa zorganizowanym przez nas wzięło udział 578 zawodników z 21 klubów. Przyjechali do nas karatecy reprezentujący kluby:  KK 44 Łódź,  Dębicka AKT, Krakowską Szkołę Karate Do, Klub Sportowy Hikari Oleśnica, Zakopiański KKT, KKT Tomaszów Lubelski, Dolnośląska AKT Wrocław, Centrum karate Tradycyjnego Wrocław, AKT Niepołomice, Rzeszowski Klub Karate Chikara, Roztoczański KKT, TS Sokół Aleksandrów Łódzki, MUKS Bytom, KKT Nowy Sącz, Ozorkowski Klub Karate, KKT Biłgoraj, UKKT Praga Południe, Warszawska AKT, Łódzka AKT i Lubelski KKT. Zawodom patronował Polski Związek Karate Tradycyjnego. Sędzią głównym zawodów był sensei Józek Rączka 5 dan.

KKKT bezkonkurencyjny w Drużynowym Pucharze Polski w Kumite!

12 listopada w Pruszkowie rozegrano XIV Mazovia Cup czyli Puchar Polski w Kumite Drużynowym. Jest to największa w kraju impreza kumite, czyli  walka trzyosobowymi drużynami (plus jeden rezerwowy). Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach: seniorów, juniorów, juniorów młodszych i dziewcząt. W dwóch ZŁOTO  zdobyliśmy MY! Drużyna w składzie Natalia Firlit, Pola Madej, Klaudia Mleko i Magda Mielnik odniosła  historyczne zwycięstwo - bo konkurencja  dziewcząt była rozgrywana pierwszy raz. 

Zapisy Na Obóz Zimowy 2017

Zapraszamy do spędzenia z nami pierwszego tygodnia ferii zimowych w jednej z najładniej położonych polskich wsi - Zawoi pod Babią Górą.


MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy Krakowianka, ZAWOJA 1559

TERMIN: 28.01-03.02.2017

ORGANIZATOR: Krakowski Klub Karate Tradycyjnego


Pobierz kartę obozową...

Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!

Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia sportowego obowiązującego wszystkich trenujących w naszym klubie. Można skorzystać z naszej oferty -  grupowej polisy PZU. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i obozy. (Ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.)


Ubezpieczenie oferujemy w dwóch wariantach:

I - obejmuje tylko treningi, zawody i obozy - 20 zł

II - obejmuje treningi, zawody, obozy, dom i szkołę - 40 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu lub w recepcji DOJO KRAKÓW – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko ubezpieczenie 2016/2017.

 

Szczegółowymi informacjami służy -  Dariusz Romaniak - tel. 509531350 

Wyniki z Mistrzostw - Kraków 2016

39 medali - czyli zdobywamy Arenę na Pucharze Świata, Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy Fudokan 2016!


Najważniejsze zawody roku, do których przygotowywaliśmy się długo i wytrwale już przeszły do historii. W kronice naszego klubu zapisały się w rozdziale - wielkie sukcesy! (Istnieje też oczywiście miejsce na rozdziały "bardzo wielkie sukcesy" i "naprawdę bardzo wielkie sukcesy").


64 - osobowa reprezentacja KKKT zdobyła 38 medali, w tym 18 złotych, co jest bardzo dobrym wynikiem. Było kilka potknięć i trochę niespodzianek, ale przede wszystkim przyjemność bycia razem i weryfikacji swojej formy i odporności na stres podczas publicznego występu

Krakowscy karatecy najlepsi we Wrocławiu

41 medali w tym 13 złotych zdobyli zawodnicy Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego w IX Pucharze Mistrza, który odbył się 1 października we Wrocławiu. Zawody były sprawdzianem formy przed Pucharem Świata , Mistrzostwami Świata i Mistrzostwami Europy Fudokan, które już za 2 tygodnie zostaną rozegrane w Tauron Arenie. Test wypadł doskonale i bez większych niespodzianek.

Złoto: 
Krzysztof Buczek, Karolina Wyporek (kumite), Klaudia Mleko (kumite), Wiktoria Zachariasz, Sabina Miętka, Dominika Kmiecik, Kamil Rak, Karol Chłopicki, Natalia Bieszczad, Wiktoria Krawiec, Martyna Świątek, Teresa Klimowicz, Nina Zięba.

Mistrzostwa Świata i Europy - Reprezentanci Polski z KKKT

W Dojo Stara Wieś zakończyło się  ostatnie zgrupowanie zawodników przed Mistrzostwami Świata w karate tradycyjnym oraz do Mistrzostwami Europy Fudokan. Został na nim ogłoszony skład reprezentacji Polski, w której znalazło się  10 zawodników z Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego.


Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym:


Młodzieżowiec :
Klaudia Mleko - kata i fuku-go

Krzysiek Buczek - kata

Junior:
Wiktoria Zachariasz - kata

Karolina Wyporek - kumite

Powered by RapidGoal
design: holinej.com