Mistrzowskie Mistrzostwa Polski – czyli sukces KKKT w Sopocie

Łącznie zdobyliśmy 19 medali, 9 w młodzieżowcach i seniorach i 10 w juniorach młodszych i juniorach, co sytuuje nas na pierwszym miejscu w klasyfikacji klubowej w kraju.  Nie zawiedli nasi doświadczeni zawodnicy - jak Klaudia Mleko, Krzysztof Buczek, Karolina Wyporek i Wiktoria Zachariasz. Bardzo dobrze  wypadli debiutanci.  Arkadiusz Wilkosz zdobył pierwsze miejsce w fuku-go, a walczył  ze starszymi i wyższymi od siebie zawodnikami.  Sebastian Romaniak zajął 2 miejsce w kumite. Sensei Rafał Wajda pechowo  w pierwszej walce w fuku-go doznał dość poważnej kontuzji  złamał kość śródręcza. Mimo to walczył  jeszcze w czterech pojedynkach i  ostatecznie zajął 3 miejsce. Nie mógł już jednak wystartować  w kata indywidualnym i w kogo-kumite

Zapraszamy na piknik klubowy z KKKT!

W niedzielę - 26 czerwca o godz. 13:00 zapraszamy wszystkich trenujących w KKKT wraz z Rodzinami na nasz tradycyjny ogrodowy piknik w Krzyworzece 38, koło Dobczyc. W programie zaplanowaliśmy wiele atrakcji – turniej siatkówki, basen, piłka nożna, pokaz karate, przeciąganie liny. Wspólnie przygotowujemy  poczęstunek, a na pytanie - co mamy przywieźć: mięso, sałatkę, ciasto czy napoje – najlepiej odpowiedzą Kasia Kozioł tel. 660 747 044  i Ania Czechowska tel. 504 939 084, które będą koordynować  jadłospis. Ze względów logistycznych proszę zgłaszać się do nich do 22 czerwca.  Zadbajmy też o wokalno-instrumentalną  oprawę ogniska – gitarzyści i muzycy  – bardzo mile widziani. Liczymy na dobrą pogodę i Państwa niezawodną obecność. 

Zdajemy egzaminy:

KRAKÓW (dojo):  24 czerwca, piątek


KŁAJ (dojo): 25 czerwca, sobota


Prosimy o zapoznanie się z warunkami przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie oraz godzinami dla poszczególnych stopni.


Zapisując się podajemy - imię i nazwisko, datę urodzenia i aktualny stopień.

XVI Ogólnopolski Puchar Polski Dzieci w Lublinie - relacja

Najważniejsza krajowa impreza roku już za nami! Wiele radości, wiele niespodzianek, niektórzy  szczęśliwi, a inni nieco zaskoczeni, że nie poszło tak, jak chcieli. Zdobyliśmy 30 medali – 15 ZŁOTYCH, 8 srebrnych i 7 brązowych. Osiem razy nasi zawodnicy byli na czwartym miejscu, ocierając się o podium. Poziom Pucharu Polski był bardzo wysoki, w końcu przyjechało do Lublina 54 kluby - 1000 młodych karateków. W żadnej konkurencji nie było łatwo, o każde trofeum trzeba było walczyć na 100 % od pierwszej chwili. Oto wyniki:

weekend majowy

MichaW niedzielę 22 maja zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w organizowanym przez Urząd Miasta Krakowa i Caritas  pikniku, promującym zdrowy styl życia i wartości rodzinne. Reprezentowali nas senseiowie – Mateusz Bąk, Szymon Guzik, Michał Łach,  Hubert Romaniak, Damian Latos oraz Katarzyna Wierzbicka i Ewa Latos z Emilem.    Impreza rozpoczęła się w niedzielę 22 maja o  11.00 i trwała do  wieczora. Była podzielona  na cztery specjalne strefy tematyczne – sportową, sztuki i integracji, zdrowia i profilaktyki oraz zdrowej żywności. Nasz namiot  – a byliśmy jedynym klubem walki – wzbudzał wielkie zainteresowanie.

Sukcesy KKKT na Silesia Cup!

VII Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Śląskiego, znane jako Silesia Cup sprawiły, że niedzielę z przyjemnością spędziliśmy w Bytomiu. Przyjemność przyniosły nam liczne sukcesy i oczywiście możliwość ostatniego sprawdzenia się przed nadchodzącym Pucharem Polski w Lublinie i Mistrzostwami Polski w Sopocie. Oprócz grona doświadczonych na wielu krajowych i zagranicznych matach zawodników w naszej paczce znaleźli się też liczni debiutanci, którym gratulujemy odwagi i wyników. Zawody odbywały się w Hali Na Skarpie w Szombierkach, przyjechało 35 klubów i 450 zawodników.  Startowaliśmy  w konkurencjach indywidualnych. Oprócz medali i pucharów organizatorzy przygotowali nagrody specjalne: dla najlepszego zawodnika w kategorii dzieci tablet, a starszych- ręcznie kuty wspaniały japoński miecz. Zdobycie ich nie było łatwe.

Międzynarodowe Seminarium w Starej Wsi

250 karateków, wsród nich silna reprezentacja KKKT miało okazję doskonalić się w Starej Wsi pod okiem  mistrzów. W tym roku  seminarium prowadzili - Sensei  Jyuji Izumi z Japonii, reprezentujący  styl karate Shito-ryu doradca  Zarządu Światowej Federacji Karate Tradycyjnego oraz  sensei Avi Rokah z USA– wieloletni student i asystent senseia  Hidetaki Nishiyamy i wielokrotny  mistrz USA w kumite.  Koordynatorem szkolenia był sensei Włodzimierz Kwieciński,  prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego i  trener selekcjoner kadry narodowej PZKT.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com