Wratislavia Cup 2016 – czyli mistrzowskie otwarcie sezonu dla KKKT

Wratislavia Cup to zawody rozpoczynające  nasz sezon startowy 2016. Pojechaliśmy na nie w sporym składzie i mieliśmy w swoim gronie kilku debiutantów. Cieszymy się, bo udział w turniejach jest najlepszym treningiem, kiedy na macie naprawdę dajemy z siebie wszystko i wtedy najlepiej dowiadujemy się na co nas stać, nad czym trzeba popracować. Nawet, gdy nie ma medalu – to jest satysfakcja sprawdzenia się, opanowania stresu i przekucia przegranej w postanowienia bardziej wytężonej pracy. Turniej był nieźle obsadzony - do Wrocławia przyjechały 23 kluby, silna ekipa z Czech, w sumie ponad 320 zawodników

Gasshuku Zimowe 2016!

W Zimowym Gasshuku 2016 w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” brało udział ośmioro karateków z naszego klubu: Rafał Wajda, Mateusz Bąk, Klaudia Mleko, Damian Latos, Krzysztof Buczek, Magdalena Mielnik, Hubert Romaniak i Katarzyna Wierzbicka. W czterodniowym seminarium uczestniczyło 150 karateków z 10 państw: Armenii, Czech, Japonii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Turkmenistanu, Urugwaju, Wielkiej Brytanii i Polski. Tym razem gośćmi  specjalnymi był  sensei Masaru Kamino – członek Rady Starszych JKA (Japan Karate Association), mistrz JKA w kata i kumite oraz  sensei Chiyomaro Shimoda – legendarny instruktor karate, propagator idei rozwoju karate tradycyjnego oraz wieloletni przyjaciel i pierwszy instruktor prezesa PZKT Włodzimierza Kwiecińskiego.

1% podatku dla KKKT!

Jeśli otworzyliście Państwo tę stronę, to znaczy, że jesteście Państwo naszymi dobrymi znajomymi. Wiecie, że warto nas wspomagać, bo w ten sposób przyczyniacie się Państwo nie tylko do naszych sukcesów, ale przede wszystkim do wychowywania młodego pokolenia na porządnych ludzi. Dziękujemy – i prosimy – tym razem o 1% Waszego podatku, czyli o wpisanie w odpowiednią rubrykę formularza PIT numeru KRS: 0000110034 i adnotacji w komórce - cel szczegółowy: KARATE KRAKÓW oraz opcji „wyrażam zgodę". Tak niewiele! A tak dużo dobrego możemy dzięki temu zrobić;)

Perła Klaudia Mleko!

Klaudia Mleko została wyróżniona tytułem Perły Powiatu Wielickiego! Statuetki wręczono laureatom w piątek 29 stycznia w Kampusie w Wieliczce podczas gali, która zgromadziła 800 osób. Publiczność zabawił występem Artur Andrus, więc było nie tylko uroczyście, ale także wesoło. Nagroda przyznawana jest od 7 lat przez kapitułę w pięciu dziedzinach – gospodarce, sporcie, kulturze, za pracę społeczną  i za całokształt działalności. Nasza zawodniczka została doceniona za dotychczasowe osiągnięcia sportowe,  jest aktualną Mistrzynią Świata i Europy. Znalazła się w doborowym towarzystwie – w tym roku do grona 39 dotychczas wyróżnionych dołączyli – Zamek Królewski w Niepołomicach, wybitny muzyk Marek Stryszowski, Władysław Ćwierz – trener Artura Szpilki, wielicki Caritas i zespół Mietniowiacy. 

Foto: Bogdan Pasek, Mateusz Bąk 

Ferie z karate w Dojo Kraków!

Ferie z karate dobiegły końca. Było wiele atrakcji, treningi i wycieczki. Oddajemy głos niektórym uczestnikom, oni najlepiej opowiedzą o swoich wrażeniach –
Eliza: 
Zaprzyjaźniłam się najbardziej z Nataliami, Nataszą i Mają. Najfajniej było na wspinaczce, bo jak wszyscy poszli na huśtawkę, to poprosiłyśmy pana, żeby nam pokazał inną wspinaczkę – kamienną i pożyczył nam buty. Nikt nie doszedł do czerwonej linii, tylko ja i Natalia. Byliśmy na świetnym, śmiesznym filmie, ale można było się też popłakać i słyszałam, jak płakali głośno z tyłu. Pyszne były obiady np. dziś – naleśniki z serem i polewą malinową i cukrem pudrem, smakował mi krupnik, moja ulubiona zupa.
foto galeria... 

Obóz Zawoja - 2016

Reklama - codziennie na Facebooku nasze obozowe FILMOWE wiadomości!


Od niedzieli 150 małych i większych karateków z KKKT cieszy się zimą, towarzystwem przyjaciół i przede wszystkim codziennymi  treningami w Zawoi. Położona tuż pod Babią Górą Zawoja jest najdłuższą i jedną z najbardziej malowniczych górskich wsi. Mieszkamy w Zawojance-sympatycznym, stylowym ośrodku. Tuż obok jest górka saneczkowo - spacerowa, niedaleko lodowisko i mamy zamiar to wykorzystywać ! Mieszkamy w 3 i 4 osobowych pokojach, jesteśmy podzieleni na 5 grup treningowych. Obok starych wyg, które są z nami kilkunasty już raz mamy sporo debiutantów, co bardzo cieszy! 


Nasze kroniki filmowe :)

Dzień 1. Dzień 2. Dzień 3. Dzień 4. Dzień 5. Dzień 6.   


foto galeria... 

Indywidualne licencje członkowskie PZKT

Przypominamy o konieczności posiadania indywidualnej licencji członkowskiej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na rok 2016. Obowiązuje ona WSZYSTKICH trenujących karate (zgodnie z zarządzeniem PZKT).


Wykupienie licencji jest warunkiem udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.


Informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł rocznie, dokonują ćwiczący w recepcji Dojo Kraków, na konto klubu lub u swojego instruktora . Koniecznie należy podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia. Termin: do końca stycznia.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com