Nasz spotkanie Noworoczne!

Nasze noworoczne spotkanie to najlepsza okazja spotkania się w tak licznym gronie. W niedzielę, 10 stycznia do Reduty przyszło ponad 400 osób i to bardzo, bardzo cieszy. Mamy nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili! W tym roku bohaterami imprezy byli nasi stali darczyńcy – osoby, które regularnie wspierają nasz Fundusz Rozwoju Klubu swoimi wpłatami. Zachęcaliśmy, żeby dołączyć do tego zacnego grona (przycisk obok, na stronie).


Ale zacznijmy od początku – sensei Rafał witając gości powiedział, że miniony rok był bardzo ważny i pozytywny dla KKKT. Przede wszystkim dlatego, że zostaliśmy  najlepszym klubem w Polsce w szkoleniu dzieci (znowu;) i dlatego, że mamy 2 nowe miejsca treningowe: Dojo Prądnik na Dobrego Pasterza i stałą siedzibę klubu – DOJO KRAKÓW na Racławickiej. Dzięki temu, oprócz dzieci -  wszyscy chętni rodzice mogą trenować karate w grupie VIP i ćwiczenia joga-pilates w grupie Endorfiny.

Zapraszamy do galerii zdjęć - foto Bartek Siedlik

Ferie z Karate 2016!

Drugi tydzień zimowych ferii z KKKT organizujemy dla naszych młodych karateków w Krakowie – stacjonarnie, ale bardzo ruchliwie i atrakcyjnie Pod opieką naszych instruktorów- medalistów Mistrzostw Świata gwarantujemy dobrą zabawę, codzienne spacery, treningi, egzaminy i kilka wycieczek w ciekawe miejsca. Zapraszamy  dzieci w wieku – od 7 do 13 lat.

Szlachetna Paczka!

21 paczek i pralka! Hojność członków i przyjaciół KKKT była tak wielka, że solidnie obdarowaliśmy dwie duże rodziny. Zaczęliśmy o 6 rano - zapakowaliśmy żywność, ubrania, kosmetyki, środki czystości i kartki z życzeniami od klubu- do pudeł, opisaliśmy i zawieźliśmy do magazynu przy hali Wisły. Wykaz wszystkich zebranych darów prześlemy mailami. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji, wpłacali, przynosili rzeczy, pakowali i transportowali nasze bożonarodzeniowe prezenty. Była to dla nas wielka radość, bo miło jest móc pomagać.

Seminarium z Damianem Stasiakiem

Nasz program na weekend? Kopnięcia, podcięcia i wyłapywanie technik nożnych! Zakończyliśmy właśnie szkolenie z senseiem Damianem Stasiakiem. . Niektórzy nawet spędzili noc w Dojo Kraków na macie, w śpiworach - było kino z rzutnika na ścianie i pizza, ale wszyscy się wyspali i w niedzielę po wspólnym śniadaniu znów dawali z siebie wszystko na treningach. Sensei Damian pierwszy raz był na Racławickiej i bardzo mu się podobało. A my jesteśmy bardzo zadowoleni z seminarium, dziękujemy;)

Drogie karate-Mamy!

W naszym pięknym nowym Dojo-Kraków rozpoczynamy poranne  treningi dla Was! Nazwaliśmy je ENDORFINY, bo chodzi o to, żeby po zajęciach wszystkie Panie czuły się szczęśliwe, zdrowsze i pełne energii. Osiągamy ten stan dzięki godzinnym ćwiczeniom wzmacniającym, rozciągającym, mniej i bardziej dynamicznym, przy miłej muzyce,  w doborowym towarzystwie, z profesjonalną instruktorką.  Nieważne, czy ćwiczyłyście już wcześniej, czy dopiero teraz postanowiłyście zrobić coś dla swojego zdrowia i kondycji zajęcia są indywidualnie dostosowywane do Waszej formy.


Zajęcia odbywają się w poniedziałki i w piątki o 9:15 .

ZAPISY NA OBÓZ ZIMOWY Z KKKT - ZAWOJA – FERIE 2016

Zapraszamy do spędzenia z nami pierwszego tygodnia ferii zimowych w jednej z najładniej położonych polskich wsi - Zawoi pod Babią Górą.

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy Zawojanka, 34–223 ZAWOJA 981

TERMIN: 17.01-23.01.2016

ORGANIZATOR: Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

Wyjazd: 17.01.2016 (niedziela) – obiad w Zawoi

Kłaj: godz. 11:00 – spod Dojo Kłaj

Kraków: godz. 12.00 – z Ronda Matecznego (parking przy ul. Rydlówka - mapa)

Powrót: 23.01.2016 (sobota) – wyjeżdżamy po śniadaniu

Kraków: ok. godz. 11:30 - Rondo Mateczny (parking przy ul. Rydlówka - mapa)

Kłaj:  ok. godz. 12:30 – Dojo Kłaj
Pobierz kartę obozową... 

28 medali dla KKKT w Wilnie na IV Pucharze Europy Dzieci i XXXII Mistrzostwach Europy

Puchar Europy Dzieci i Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów to dla nas najważniejsze imprezy w roku, ukoronowanie i podsumowanie sezonu. Z przyjemnością zawiadamiamy, że ten sprawdzian wypadł bardzo dobrze. Do Siemens Areny w Wilnie z 14 krajów przybyło 670 zawodników, a Polacy stali na podium najczęściej. Jednak oprócz tego najważniejszego – startów na macie – sporo zobaczyliśmy i zakończyliśmy naszą akcję zbierania książek dla Polaków mieszkających na Litwie. Opowiemy więc dokładnie i po kolei;)

foto relacja...
Powered by RapidGoal
design: holinej.com