Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!!

Udało nam się uzyskać w Warcie bardzo korzystną dla wszystkich ofertę specjalnego  ubezpieczenia grupowego –  przeznaczonego dla klubów sportowych. Jest to propozycja dla wszystkich członków Krakowskiego KKT. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i – co bardzo ważne - obozy. Warto wiedzieć, że ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą. Ubezpieczenie takiego typu zawierane indywidualnie dla sportowca kosztuje, w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego, od 70 - 90 zł.

Dla nas natomiast, dzięki temu, że jesteśmy dużym klubem– cena jest bardzo atrakcyjna, wynosi bowiem – 20 zł ROCZNIE od osoby.


Ubezpieczenie oferujemy  w dwóch wariantach:

I - obejmuje tylko treningi w klubie, zawody i obozy - 20 zł

II - obejmuje treningi, zawody, obozy i szkołę - 30 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko. ubezpieczenie 2015/2016.

I Termin wpłat – do 30 września! 
II termin wpłat  -do 30 października!
Więcej informacji udzielić może  Pan Dariusz Romaniak -  tel. 509531350 

Puchar Mistrza dla KKKT!

Tradycyjnie wrocławski klub Kobu zaprosił nas do hali wrocławskiego AWF do sportowej rywalizacji o Puchar Mistrza senseia Nishiyamy. To trofeum przyznawane jest najlepszemu klubowi biorącemu udział w zawodach. I to byliśmy MY!!! Zdobyliśmy 50 punktów, a na drugim miejscu uplasowały się Niepołomice z 43 punktami. Też doskonały wynik. To był długi dzień, zaczął się bardzo wcześnie, ale mimo pobudki o 4 rano nasi dzielni zawodnicy dali radę.


A oto konkrety....

Filmowe wspomnienie wakacyjnych treningów

Podczas obozu w Starej Wsi nagraliśmy pokazowe wykonania podstawowych kata w wykonaniu naszych zawodniczek i zawodników: Wiktorii Krawiec, Ewy Czechowskiej, Kamila Raka, Zosi Taranczewskiej i Karola Chłopickiego. Wszyscy należą do kadry KKKT i z sukcesami od lat startują w krajowych i zagranicznych zawodach. Mamy nadzieję, że filmiki okażą się pomocne przy np. przygotowywaniu się do egzaminów. Przy okazji- na facebooku urządziliśmy mini - plebiscyt- które kata podoba się Wam najbardziej? Nagrodą jeat indywidualny trening z senseiem Rafałem Wajdą w naszym nowym cudownym dojo przy ul. Raclawickiej 26 w Krakowie i pyszne lody. Głosujcie:)
Informujemy z przyjemnością, że nagrode zdobyła Wiktoria Krawiec- zdobywczyni Pucharu Polski Dzieci -czyli heian shodan.Gratulujemy !

Filmy mozna oglądać w zakładce - galeria/fimy.

Zapisy na treningi karate !!!

Zapraszamy do nowych grup treningowych w nowych miejscach i do kontynuowania treningów w naszych stałych lokalizacjach. 

utwór zespołu z domku nr 8 w Starej Wsi

Po obozie w Starej Wsi zostały już tylko wspomnienia, niesamowite mięśnie i żelazna kondycja. Dorzucamy do nich jeszcze piosenkę, której premiera odbyła się na ognisku. Z utworem wystąpił zespół "Domek nr 8", a drugie wykonanie nagraliśmy tuż przed wyjazdem, przed domkiem nr 8, na pamiątkę. Piosenka jest długa, bo opowiada o wszystkich senseiach prowadzących z nami treningi. Jest zarówno wyrazem niejakiej frustracji, jak i nadziei, że będzie lepiej. No i oczywiście jest naszym podziękowaniem dla całej kadry obozowej za ten świetny wyjazd. "Hej, jak ta lala" - proszę Państwa - zapraszamy do łaskawego wysłuchania.

Obóz Stara Wieś - Dzień 6

Tropikalna sobota była bardzo intensywna, w ostatni dzień nikt nie odpuszczał. Poranna biegoprzychadzka (nie bójmy się tego słowa) grupy senseia Rafała odbyła się znowu najdłuższą trasą. Dzieci rozruszał Sensei Olek. O 10 zaczęliśmy fitness i treningi. W samo południe rozpoczął się egzamin. Było mnóstwo emocji, ale doskonale wyszkoleni karatecy - mali i duzi - zdali wszyscy, choć niektórzy z poprawką. Sensei Rafał wyróżnił - Antka i Leona (szczególnie za kumite). Zwrócił też uwagę na wysiłki dorosłych zdających- Ognistego Konia i Geparda. Po obiedzie ( gorący żurek, bezcenna rzecz, żeby się rozgrzać i gulasz) - znowu kąpaliśmy się w stawie, Sensei Olek zabrał dzieci na rozśpiewany spacer, a od 16:00 zaczął się blok treningowy. Bez przesady można powiedzieć, że w wielu sercach narodziła się tu miłość do karate!

galeria zdjęć...

Obóz Stara Wieś - Dzień 5

Rano znów przekonywaliśmy się, jak piękny jest las. Żeby lepiej dostrzec wszystkie szczegóły - borówki, brusznice, mrowiska i pajęczyny grupa wrażliwych kobiet szła spacerkiem, zamiast, jak mężczyźni bez zwracania uwagi na przyrodę - pędzić na oślep. Szczególnie szybko i bez rozglądania się na boki biegł dziś Sensei Rafał, Hubert i pan Kamil (który jest maratończykiem i przebiegł kiedyś 120 km w Alpach). Dzieci tymczasem rozruszała gimnastyka w cieniu sosen koło stawu. Po śniadaniu niektórzy pojechali do pobliskiego kościoła, bo jest pierwszy piątek miesiąca. Inni odkryli urok ogrodowej podlewaczki trawnika, która została nazwana "moczydłem". Zabawa pod moczydłem była wspaniała. W południe przyjechały do ośrodka dwie eleganckie panie - jedna z Sanepidu, druga z kuratorium (podobno kontrolują tego lata wszystkie przyjeżdzające do Starej Wsi grupy, bo bardzo im się tu podoba i lubią). Wypadliśmy na 6.
galeria zdjęć...

Powered by RapidGoal
design: holinej.com