Informacje obozowe

Informacje dla osób wyjeżdżających na letnie obozy z Krakowskim KKT


Godziny i miejsca wyjazdu na obozy do Mikoszewa i Starej Wsi podane są w zakładce obozy.
Przypominamy spóźnialskim o kartach obozowych !!!


Co należy zabrać...

Piknik Klubowy KKKT

Tak miłej soboty nie pamiętają najstarsi górale z Krzyworzeki, zjechało się na nasz piknik ponad 200 osób! Wszyscy przywieźli moc pyszności- mięsa na grill, sałatki, ciasta, ciasteczka, sosy, owoce, więc nikt nie wyjechał głodny. Bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie, szczególnie Kasi Kozioł, która nad wszystkim czuwała, a także Markowi Biesadze i Michałowi Pietrusiakowi - mistrzom grilla! Było też ognisko, piekliśmy kiełbaski i pracowicie lepiliśmy specjalność ogrodu - drożdżowe podłużne bułeczki na patykach, z masłem czosnkowym. Kto nie próbował- zapraszamy za rok.....odjazd...Pogoda była świetna, z wyjątkiem maleńkiego epizodu mżawki podczas pokazu, ale kiedy Klaudia Mleko wykonała serię swoich słynnych kopnięć- deszcz ze strachu przestał padać. Były tez szaleństwa na trawie, przeciąganie liny, biegi w workach, morsy siedziały w basenie, piłkarze i piłkarki rozgrywali mecze, w ogóle - nastąpiła ogólna integracja i poczucie fantastycznej atmosfery klubowej.
zapraszamy do obejrzenia zdjęć...

Piosenka i statystyka medalowa!

Zapraszamy do wysłuchania piosenki oraz zobaczenia statystyki medalowej z PPdz Rzeszów 2015

27 medali na Pucharze Polski Dzieci w Rzeszowie!

Puchar Polski Dzieci to najważniejsze dla nas zawody, przygotowujemy się do nich przez kilka miesięcy. W tym roku imprezę organizowała Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie. Na hali Podpromie spotkało się 70 klubów i prawie 1000 dzieci z całej Polski. Cały dzień ciężkiej pracy na siedmiu matach był bardzo męczący, ale końcowy efekt wynagrodził wszelkie trudy.


Zdobyliśmy 27 medali  – 12 pierwszych miejsc. W niektórych kategoriach startowało ponad  120  zawodników, więc aby znaleźć się na podium trzeba było stoczyć kilkanaście walk. O zwycięstwie decydowało dobre przygotowanie techniczne, kondycyjne, odporność, a czasem, jak to w sporcie  odrobina szczęścia. Ale zacznijmy od początku naszej trzydniowej wycieczki.Byliśmy wypoczęci i pełni sił, bo piątkową noc spędziliśmy w bardzo miłym hotelu w Boguchwale, w Ośrodku Doradztwa Rolniczego, położonym na terenie dawnego pałacu Lubomirskich.  Po kolacji pospacerowaliśmy trochę po dworskim parku, widzieliśmy dawny spichlerz (obecnie miejska biblioteka) i zrobiliśmy sobie sesję zdjęciową przy ślicznych, kolorowych fontannach. Zawody rozpoczęły się o 11. Szliśmy jak burza!

 

Galeria zdjęć - Foto: Adam Latos oraz Agata i Mateusz Bąk.

Turniej w Bytomiu

Zawody w Bytomiu Silesia Cup będziemy wspominać bardzo dobrze. Pojechaliśmy w dużym składzie, więc przywieźliśmy dużo medali. W turnieju brało udział 412 zawodników z ponad 20 klubów i poziom był bardzo wysoki, bo przed Pucharem Polski Dzieci (za tydzień) zawodnicy  są  - przynajmniej teoretycznie, a niektórzy praktycznie  -  w szczytowej formie ;). Bytomskie zawody oprócz momentów pełnych sportowych emocji miały też bardzo wzruszającą chwilę. Był to występ – prezentacja kata heian shodan w wykonaniu sensei Anety Zatwarnickiej, karateczki z Zielonej Góry, która po ciężkiej chorobie (amputowano jej stopy , ręce i część twarzy) po rehabilitacji wróciła na matę. Dała niezwykły dowód siły charakteru.  Jeśli ktoś narzeka i mówi, że ma ciężko – to nie wie, co mówi….

Sensei Rafał Wajda drugi w Pucharze Świata!

VIII Puchar Świata w Karate Tradycyjnym ORLEN 2015 zakończył się wielkim sukcesem polskich zawodników. W finale spotkali się Rafał Wajda i Damian Stasiak. Obaj prezentowali światowy poziom i po dwóch rundach był remis. W trzeciej Damian Stasiak zdobył decydujący punkt  i to on został zdobywcą Pucharu Świata 2015. W rywalizacji o trzecie miejsce zwyciężył Vladimir Pucha z Ukrainy, wygrywając z Roladierem Rodriguesem z Brazylii. Miejsca 5-12 zajęli: Donald Crowe – Kanada, Andrej Demler – Niemcy, Tigran Gevorgyan – Armenia, Diyar Hojayev – Turkmenistan, Claudio Alejandro Jurado – Argentyna, Kuzmin Kirill – Rosja, Vojtech Sliva – Czechy i Marcus Wenner – USA.

Relacja z warszawskiego turnieju ,,Warsa i Sawy''

Najlepszy sposób na spędzenie wolnego dnia – to trochę potrenować, pobyć z przyjaciółmi, przeżyć sportowe emocję na macie, iść razem na hamburgery, a wieczorem jeszcze zobaczyć Madagaskar. Tak właśnie cudownie wyglądała nasza niedziela;)  Pojechaliśmy do Mysiadła pod Warszawą na  II Turniej Warsa i Sawy, zawody organizowane przez Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe". Brało w nim udział ponad 200 zawodników, między innymi z warszawskich klubów, a także z Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa, Lublina, Włocławka, Puław, Biłgoraja. Honorowymi gośćmi byli:  Steve Nakada- szef Zespołu Doradców Światowej Federacji Karate, sensei Nelson Carrion oraz instruktor karate z Japonii  Taiga Horii, który poprowadził po japońsku rozgrzewkę i zaprezentował podstawowe techniki karate. I wszystko rozumieliśmy! .
Powered by RapidGoal
design: holinej.com