7 medali KKKT na Mistrzostwach Polski 2015 we Włocławku

Najważniejsze krajowe zawody – Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów już za nami. W tym roku odbyły się  - nomen omen  - w hali Mistrzów we Włocławku. Nasza dziesięcioosobowa reprezentacja dzielnie walczyła, zdobyliśmy 7 medali, co daje całkiem niezłą średnią. Oto szczegółowe wyniki:  Klaudia Mleko (kategoria młodzieżowcy) zdobyła 2 brązowe medale w kata i fukugo, Krzysiek Buczek zajął 2 miejsce w kumite (junior młodszy), Wiktora Zachariasz ma 1 miejsce w kata. W konkurencjach drużynowych też nie schodziliśmy z podium- wicemistrzostwo dla Sebastiana Romaniaka i Wiktorii Zachariasz w enbu (juniorzy), 3 miejsce w enbu dla Huberta Romaniaka i Michała Łacha(juniorzy) i wicemistrzostwo w kata dla drużyny dziewczyn w składzie - Wiktoria Zachariasz, Sara Śliwczyńska i Karolina Wyporek.

Badania Sportowe - zapisy !!!

W niedzielę 14 czerwca w budynku Krakbudu ul. Lea 112, 3 piętro, odbędą się sportowe badania lekarskie. Zapraszamy wszystkich ćwiczących karateków. Lekarz będzie przyjmował od godziny 10.00. Trzeba się zapisać na konkretną godzinę.

Zapisy telefonicznie u Pani Magdy Rys tel.502 253 773

Dobrze jest zabrać - jeśli ktoś ma - aktualne wyniki badań:

• morfologia, OB, poziom glukozy, analiza moczu.

Osoby posiadające jakiekolwiek dodatkowe badania proszone są o zabranie ich ze sobą.

• Koszt: 40 zł (opłata będzie pobrana na miejscu)

Prosimy zabrać ze sobą paszporty karate (kto posiada), aby lekarz mógł wbić w nich pieczątkę z aktualnymi badaniami.

Avi Rokah w Dojo Stara Wieś

W Starej Wsi 9-10 maja odbyło się  Międzynarodowe Seminarium w,  które prowadził Avi Rokah 7 dan. Przez dwa dni mieliśmy okazję czerpać wiedzę od  wieloletniego ucznia senseia Hidetaki Nishiyamy.  W seminarium uczestniczyło ośmiu zawodników z KKKT.  Ogromne doświadczenie i charyzma senseia Aviego sprawiły, że wspólne treningi naładowały nas niezwykłą energią. W szkoleniu udział wzięło ok. 300 karateków z Czech, Litwy, Rumunii, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii i Polski. Seminarium koordynował sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, trener reprezentacji Polski, prezes PZKT.

Finał PLKT

W Kluczborku rozegrano Finał Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Stawka była wysoka: dwóch najlepszych zawodników zyskało prawo startu w Pucharze  Świata.  Będą to Damian Stasiak z Aleksandrowa Łódzkiego i  Rafał Wajda. W finale ligi PZKT znalazł się też Krzysztof Buczek, który w klasyfikacji generalnej był szósty,  co jest dużym sukcesem dla naszego debiutującego w lidze zawodnika, który w dodatku zdaje właśnie maturę. Trzymamy kciuki za Krzyśka! A w tym roku  Puchar Świata odbędzie się w Polsce, 6 czerwca w Starej Wsi. Zmierzy  się w nim ośmiu najlepszych zawodników. "Cieszę się, że będę reprezentować Polskę na Pucharze Świata i powalczę z najlepszymi zawodnikami na świecie. A teraz przez  najbliższe tygodnie skupię się na  przygotowaniu formy do Mistrzostw Polski we Włocławku  i na szkoleniu mojej najmłodszej klubowej kadry, którą czeka w czerwcu Puchar Polski Dzieci w Rzeszowie"- powiedział sensei Rafał.

Zapisy na zawody do Warszawy

II PUCHAR „WARSA I SAWY”
TURNIEJ DZIECI W KARATE TRADYCYJNYM


Termin: 31.05.2015 r. (niedziela), godz. 11.00- 18.00

Miejsce: Warszawa/Mysiadło, Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle, ul. Kwiatowa 28


Organizator
: Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego „Praga Południe”

Sportowy Talent sesja kwietniowa 2015

Talent trzeba rozwijać. Wiedzą o tym zawodnicy z Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego, choć niektórzy mają po 7 lat. Dwudziestotrzyosobowa grupa klubowej kadry KKKT brała udział w wiosennej edycji zgrupowania "Sportowy Talent" organizowanym przez Polski Związek Karate Tradycyjnego w dojo Stara Wieś. Celem tego przedsięwzięcia, w którym biorą udział kluby karate z całej Polski jest wyselekcjonowanie najzdolniejszych dziecięcych zawodników, z których zapewne w przyszłości rekrutować się będzie krajowa reprezentacja kadetów i juniorów.  Mali karatecy trenowali dwa razy dziennie po trzy godziny przygotowując się do indywidualnych i drużynowych konkurencji. Trzydniowy wyjazd był elementem przygotowań do najważniejszych krajowych zawodów - do Pucharu Polski Dzieci, który odbędzie się w czerwcu w Rzeszowie i do Pucharu Europy w Wilnie.

4 medale na zawodach w Bytomiu

Czteroosobowa reprezentacja KKKT walczyła w zawodach  Silesia Cup Junior+ 2015, które odbyły się w Bytomiu 26 kwietnia.  Przywieźliśmy 4 medale (więc całkiem przyzwoita średnia;)). Karolina Wyporek zdobyła złoto i brąz, a Klaudia Mleko dwa srebra.Dla tej grupy wiekowej był to ostatni turniej przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski , które czekają nas  w przedostatni weekend maja we Włocławku.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com