Zawoja Dzień 1

Było tak: wyjechaliśmy o 10 z Kłaja i 10:45 z Krakowa. Przyjechaliśmy do Zawojanki prosto na pyszny, niedzielny obiad. Tak, tak: rosół i schabowy. Posileni i rozmieszczeni w swoich pokojach (starsi pomagali młodszym, wszystko się udało szczęśliwie rozlokować i mamy porządek) - wysłuchaliśmy przemówienia senseia Rafała Wajdy. Dotyczyło zasad, jakie nas obowiązują i nie ma wątpliwości, że będziemy się starali ich przestrzegać. Potem ubrani solidnie i wyposażeni w zimowe akcesoria do zjeżdżania poszliśmy na górkę. Jest cudowny, całkiem biały śnieg i zjeżdżało się doskonale. Wróciliśmy z rumieńcami i apetytem na kolację.

Seminarium treningowe z mistrzem świata!

Jak się uczyć to tylko od najlepszych. Dla takiego mistrza warto było spędzić na treningach nawet pierwszy dzień ferii! Sensei Damian Stasiak, jeden z najlepszych zawodników kumite, aktualny mistrz świata poprowadził zajęcia zdradzając swoje koncepcje walki. Wzięło w nich udział ponad 70 karateków reprezentujących pełny przekrój wieku i zaawansowania. Łączyło nas jedno - chęci poprawienia techniki, albo przynajmniej dobre chęci;). Sensei koncentrował się na przekazaniu nam, jak ważne znaczenie ma praca nóg. Cały czas w ruchu! Na każdą akcję - reakcja. Wydech jest paliwem twojego silnika. Cofnij się, kiedy nie czujesz rytmu walki. Na pewno poczuliśmy rytm tego wspaniałego treningu.

Zimowe Gasshuku 2015!

Tegoroczne zimowe gasshuku w Starej Wsi było powrotem do korzeni karate. A znajdują się one w Chinach - gdyż właśnie stamtąd starodawne sztuki walki przeniosły się na Okinawę. O tym wszystkim, a także o technice białego żurawia dowiadywaliśmy się od chińskich mistrzów. Podczas gasshuku przyznano nagrody za wyniki w 2014 roku dla trenerów i zawodników. Sensei Rafał Wajda został najlepszym szkoleniowcem w kategorii dzieci.

1% podatku dla KKKT!

Wiecie, że warto nas wspomagać, bo w ten sposób przyczyniacie się Państwo nie tylko do naszych sukcesów, ale przede wszystkim do wychowywania młodego pokolenia na porządnych ludzi. Dziękujemy – i prosimy – tym razem o 1% Waszego podatku, czyli o wpisanie w odpowiednią rubrykę formularza PIT numeru KRS: 0000110034 i adnotacji w komórce - cel szczegółowy: KARATE KRAKÓW oraz opcji „wyrażam zgodę". Tak niewiele! A tak dużo dobrego możemy dzięki temu zrobić;)

Indywidualne licencje członkowskie PZKT

W związku z wprowadzeniem przez Walne Zgromadzenie PZKT indywidualnych licencji członkowskich PZKT dla wszystkich członków PZKT od dnia 1 stycznia 2015 r. informujemy, że Zarząd PZKT ustalił roczną wysokość składki na kwotę 40 zł/os.
Wykupienie licencji jest warunkiem udziału we wszelkich aktywnościach związanych z uprawianiem karate tradycyjnego w ramach PZKT, m.in. udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.


Informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł , dokonują ćwiczący u swojego instruktora. Koniecznie podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia.

ZAPISY NA OBÓZ ZIMOWY Z KKKT - ZAWOJA – FERIE 2015 !!!

W programie obozu :
-kulig z ogniskiem ,łyżwy (kto ma – niech zabierze plus kask na głowę), sanki i inne jeżdżące z góry przedmioty – wieczorek z iluzjonistą, wieczór zajęć rękodzielniczych, projekcje filmowe, dyskoteki i wspólne gry oraz …

-treningi  na 100%, egzamin na kolejne stopnie i przygotowanie do nowego sezonu startowego


MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy Zawojanka,  34–223 ZAWOJA 981

TERMIN: 15.02-21.02.2015 (7 dni)

ORGANIZATOR: Krakowski Klub Karate Tradycyjnego


Pobierz kartę obozową

a tak było na ostatnim obozie zimowym :)

Miejsca i godziny wyjazdu i powrotu

WYJAZD: 15.02.2015 (niedziela) – obiad w Zawoi
KŁAJ: godz. 10:00 – DOJO KŁAJ

KRAKÓW: godz. 10.45 - Rondo Mateczny (parking przy ul. Rydlówka - mapa)

POWRÓT:  21.02.2015 (sobota) – wyjeżdżamy po obiedzie
KRAKÓW: przyjazd ok. godz. 14:30 - Rondo Mateczny (parking przy ul. Rydlówka - mapa)

KŁAJ: przyjazd ok. godz. 15:00 – DOJO KŁAJ

Noworoczne spotkanie KKKT 2015

Noworoczne spotkanie KKKT 2015 zgromadziło w Reducie ponad trzystu naszych dorosłych i bardzo małych przyjaciół. To był nasze wspólne święto – i wszyscy przyczynili się do tego, że udało się fantastycznie. Bardzo wiele osób przyniosło – sałatki, ciasta, kanapki, rozmaite słone przekąski, soki i owoce. Dzięki Kasi Kozioł i Ani Czechowskiej wspomaganych przed oddział mam błyskawicznie rozkładających te masy jedzenia na stołach – poczęstunek był na piątkę. Dziękujemy! Zaczęliśmy punktualnie, bo program był bogaty, a wyżej wymieniony bufet kusił. Sensei Rafał Wajda powitał wszystkich gości, w tym naszego sponsora generalnego – firmę Quality Oil, czyli państwa Ewelinę i Marcina Różalskich i… oddał głos zawodnikom. Bo to oni właśnie sami przygotowali prezentację opowiadającą o całym bogatym w wydarzenia roku 2014.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com