Zapisy na zawody Mikołajkowe do Nowego Sącza

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W NOWYM SĄCZU

DATA: 12 grudnia 2020 r. (sobota) godz. 12.00

MIEJSCE: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Nowy Sącz ul. Nadbrzeżna 34

ORGANIZATOR: Klub Karate Tradycyjnego Nowy Sącz

Kategorie wiekowe: dzieci od najmłodszych czyli (7 lat i młodsi) ur. 2013 i później , aż do seniorów+
(grupa rekreacyjna)

Konkurencje:

Dla białych pasów 13 lat i młodsi ( 2008r. i młodsi) : KIHON w miejscu ( oizuki 5x, ageuke 5x, maigeri 5x) na liczenie sędziego.

Kolorowe pasy: KATA- dostosowane do stopnia

Dla wszystkich stopni : KUMITE

Treningi karate w naszych placówkach nadal się odbywają

Prosimy jednak pamiętać w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo prosimy stosować się do poniższych zaleceń. :

* Wchodząc do klubu/szkoły zakładamy maseczki, w strefach wspólnych, szatniach są obowiązkowe, w trakcie zajęć nie obowiązują.

* W częściach wspólnych tj. recepcja, szatnie, mogą przebywać tylko uczestnicy zajęć.

* Rodzice przyprowadzający uczestników proszeni są o (w miarę możliwości) nie wchodzenie do stref wspólnych i skrócenie przebywania w klubie do minimum.

* Obowiązuje bezwzględna dezynfekcja rąk.

* Przychodzimy najwcześniej 5 minut przed zajęciami.

* Na salach przebywać mogą wyłącznie uczestnicy zajęć.

* W zajęciach mogą brać udział tylko osoby zdrowe, jeśli czujesz jakiekolwiek objawy choroby, lub wiesz że miałeś kontakt z osobą zakażoną, pozostań w domu.

Dziękujemy oss!

Zamawiamy Dresy Klubowe KKKT

Istnieje możliwość zamówienia klubowego dresu KKKT. Dresy dziecięce są dostępne w rozmiarach 128cm/140cm/152cm. Dorosłe natomiast od XS do XXL.

Bluza dresowa - 140 zł ( Personalizowana imię i nazwisko )
Spodnie dresowe - 140 zł ( Personalizowane imię i nazwisko )
Cały komplet dresowy -250 zł ( Personalizowany imię i nazwisko )

Zawodnicy kadry klubu w kategorii (dzieci, junior, młodzieżowiec i senior ) otrzymują dofinasowanie do kompletu dresowego wysokości 50 %.

Zamówienia składamy osobiście w recepcji Dojo Kraków lub telefonicznie 727 712 000 w godz. 16.30- 19.30. Zamówienie jest ważne przy wpłacie zaliczki  wysokości 100 zł. Termin składania zamówień dobiega 25.10.2020r.

Tabela rozmiarów... 

Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!

Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia sportowego obowiązującego wszystkich trenujących w naszym klubie. Można skorzystać z naszej oferty - grupowej polisy PZU. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i – co bardzo ważne - obozy. (Ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.)

Ubezpieczenie oferujemy w dwóch wariantach:
I - obejmuje tylko treningi, zawody i obozy - 30 zł
II - obejmuje treningi, zawody, obozy, dom i szkołę- 40 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!

Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu lub w recepcji DOJO KRAKÓW – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko ubezpieczenie 2020/2021!

"Ubezpieczenie zawarte jest w PZU z sumą ubezpieczenia 10.000zł. Szczegóły ubezpieczenia: www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/zycie-i-zdrowie/ochrona-dla-ciebie-i-twoich-bliskich/ubezpieczenie-nnw-dla-sportowcow"

Szczegółowe informacje Dariusz Romaniak - tel. 509531350 oraz mail do zaświadczeń centrum@polisowanie.pl

Sukces KKKT w Mistrzostwach Polski

XXXI Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym dobiegły końca. Juniorzy i juniorzy młodsi przysporzyli nam tyle samo emocji co młodzieżowcy i seniorzy. Kumite indywidualne oraz drużynowe chłopców obfitowały w efektowne i skutecze akcje, wzbudzając spontaniczny aplauz kibiców. A dziewczyny nie zostawały w tyle, o czym niech świadczą zdobyte medale. Po dwóch dniach rywalizacji zdobyliśmy łącznie 42 medale: 18 🥇złotych, 13 🥈srebrnych i 11 🥉brązowych

Zapisy na obozy zimowe 2021

Zapraszamy do zapoznaina się z ofertą na obozy zimowe - Zawoja i Łopuszna 2021, organizowane przez KKKT. szczegóły w zakładce OBOZY!
Zapisy ruszają 12 października (poniedziałek).

Zgrupowanie Kadry Narodowej PZKT

W dniach 18-20 września w COS-Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem . Liczna reprezentacja KKKT uczestniczyła w Zgrupowaniu Kadry Narodowej w Karate Tradycyjnym PZKT. Zawodnicy przygotowyja sie do startu w zbliżających sie Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy.
 
Powered by RapidGoal
design: holinej.com