Premiera! Zobaczcie jak było na PŚ Dzieci w Genewie.

Prezentujemy filmik z wyjazdu naszego klubu do Genewy na Puchar świata Dzieci. Autorem jest Maciek Chłopicki, któremu bardzo dziękujemy za taki prezent!

Podziękowania!

Zbierając fundusze na naszą szwajcarską wyprawę po złoto korzystaliśmy z pośrednictwa portalu społecznościowego Polakpotrafi. Wsparli nas między innymi: SuperNova Interactive, Łukasz Borowiec, Paulina Kasperska, Magdalena Pawlak, Krzysztof Jordan, Agnieszka Nowak, Marcin Biegała, Dorota Rusek, Janusz Gośliński i Anna Pukała. Obiecaliśmy Im podziękowania na naszej stronie - co niniejszym czynimy! Kochani! jesteście super! Dziękujemy!!! Niniejszym wysyłanie nagród zakończone. Kto nie podał adresu, a chciałby jeszcze otrzymać zasłużony upominek - prosimy o kontakt. (biuro@karatekrk.pl)

Badania Sportowe - zapisy !!!

W sobotę 22 listopada w budynku Krakbudu ul. Lea 112, 3 piętro, odbędą się sportowe badania lekarskie. Zapraszamy wszystkich ćwiczących karateków, a obowiązkowo zawodników.


Lekarz będzie przyjmował od godziny 10.00. Trzeba się zapisać na konkretną godzinę. Zapisy telefonicznie u Pani Magdy Rys tel. 502 253 773

Dobrze jest zabrać - jesli ktoś ma - aktualne wyniki badań:

• aktualne wyniki badań: morfologia, OB, poziom glukozy, analiza moczu.

Osoby posiadające jakiekolwiek dodatkowe badania proszone są o zabranie ich ze sobą.

Koszt: 40 zł (opłata będzie pobrana na miejscu)

Prosimy zabrać ze sobą paszporty karate (kto posiada), aby lekarz mógł wbić w nich pieczątkę z aktualnymi badaniami.

28 medali ze Szwajcarii przywiózł Krakowski Klub Karate Tradycyjnego!

Puchar Świata Dzieci. Ponad 300 zawodników z 14  krajów. Groźne reprezentacje Izraela, Czech, Armenii, Słowenii, Litwy i świetnie przygotowani zawodnicy z polskich klubów. Wśród nich nasi – Krakowski Klub Karate Tradycyjnego. 29 małych wojowników. Atmosfera była naprawdę gorąca – cudowny, niemal letni dzień, rozgrzana sportowym emocjami hala i gorący doping zebranej publiczności. Starty rozpoczęły najmłodsze dzieci, wśród nich Weronika Zapała (5,5 lat) i Ewka Czechowska(7 lat), jedyne dziewczynki, walczący z chłopakami. Były świetne, ale tym razem mężczyźni byli górą…. Potem worek z medalami się rozwiązał i … staliśmy na podium 23 razy!  Złote medale w kata indywidualnym zdobyli: Karol Chłopicki, Martynka Świątek, Sebastian Romaniak, Bartosz Kozioł, Asia Łyżwińska i Dominika Kmiecik...

Wizyta w Japonii

Zakończył się tygodniowy pobyt kilkunastoosobowej  delegacji Polskiego Związku Karate Tradycyjnego w Tokio. Japonię odwiedził zarząd PZKT z prezesem Włodzimierzem Kwiecińskim i najlepsi zawodnicy, wśród nich sensei Rafał Wajda, prezes Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Wyjazd w celu nawiązania współpracy z japońskimi szkołami karate i innymi sztukami Budo obfitował  w  spotkania i zwiedzanie obiektów ważnych dla japońskiej kultury i oczywiście ważnych dla karate. Wśród oficjalnych spotkań należy wymienić wizytę w japońskim parlamencie u  senatora Yoshikaki Haradą , który był wiceministrem zdrowia oraz edukacji. Rozmawiano o współpracy pomiędzy Polską a Japonią w zakresie popularyzowania programów zajęć ogólnorozwojowych z elementami sztuk walki. Istotne dla celów delegacji było z pewnością spotkanie z członkami komitetu organizacyjnego olimpiady Tokio 2020 - panami Yukihiko Nunomura  i Toru Kobayashi.


zapraszamy do galerii...

UBEZPIECZAMY SIĘ! obowiązkowo !

Udało nam się uzyskać bardzo korzystną dla wszystkich ofertę ubezpieczenia grupowego, specjalnego, przeznaczonego dla klubów sportowych. Jest to propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich, którzy  należą do Krakowskiego KKT. To polisa całodobowa w Warcie, z sumą ubezpieczenia 10 000 zł. Ubezpieczenie działa na terenie Polski i całego świata i obejmuje nie tylko  treningi, ale  również zawody i – co bardzo ważne - obozy. Warto wiedzieć,  że  ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych,  w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.  Ubezpieczenie takiego typu zawierane indywidualnie dla sportowca kosztuje, w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego, od 70 - 90 zł.


Dzięki temu, że jesteśmy dużym klubem i jak zakładam wszyscy skorzystamy z tej możliwości – cena jest bardzo atrakcyjna, wynosi bowiem – 25 zł ROCZNIE od osoby.


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko i PESEL dziecka. (Ostatecznie w kopertę z wyliczoną kwotą i kartką z numerem pesel można podać po treningu instruktorowi)I Termin wpłat – do 5 października!
I Termin wpłat – do 5 października! 
II termin wpłat do 17 listopada!

szczegóły akcji KALENDARZ 2015!

Podajemy szczegóły akcji KALENDARZ 2015. Zdjęcia będziemy robić w niedzielę, 9 listopada, w STUDIO-DACH (budynek gazety krakowskiej i dziennika polskiego) , al. Pokoju 3 w wyznaczonych godzinach.


Prosimy wszystkich o zabranie wyprasowanych :) karateg i pasów. Kto nie ma karategi – niech weźmie naszą klubową  białą koszulkę i granatowe lub czarne krótkie spodenki. Kto nie ma koszulki, bo jeszcze nie dostał – otrzyma ją na miejscu. Puder i grzebień zapewniamy:)


Bardzo ważne jest punktualne przybycie na sesję, ponieważ mamy precyzyjnie zaplanowany czas pracy z poszczególnymi grupami. Jeśli ktoś nie może przyjść o wyznaczonej godzinie, a chciałby wystąpić w kalendarzu, może przyjść na inną grupę (z wyjątkiem grupy VIP i grupy medaliści).

Powered by RapidGoal
design: holinej.com