WAKACJE Z KARATE - LATO 2014

Nie ma to, jak sobie w lutym pomarzyć o letnich wakacjach....Żeby marzenia były jeszcze bardziej kolorowe, konkretne i całkiem realne - przedstawiamy naszą letnią ofertę.


1. OFERTA nr 1 - MIKOSZEWO
12 - 22 lipca 2014 r. (11 dni)
Karta obozowa-do pobrania pobierz

2.OFERTA nr 2 - STARA WIEŚ (obóz dla dzieci i rodziców)
23 - 28 lipca 2014 r.
Karta obozowa-do pobrania pobierz

Piosenka - Puchar Polski Dzieci Warszawa 2014

Hej, wracamy ze stolicy! Piosenka typu łubu-dubu- niech nam żyje prezes naszego klubu. To śpiewaliśmy my zawodnicy i rodzice z KKKT. Melodia jest powszechnie znana, a słowa też będą. Tekst narodził się sam na trybunach, a duży w tym udział miała Zosia Taranczewska. Prezentujemy prapremierę utworu wykonanego już po wszystkich startach na podium, po około 12 godzinach spędzonych na hali Areny. I okazało się, że po dopingu ludzie rzeczywiście są zdolni do przekraczania własnych możliwości. Wokalnych też. Sensei wzruszony twierdzi cały czas, że mu się podoba. Nie ma wyjścia.

XIV Puchar Polski Dzieci w Warszawie- Wyniki

Jak to nazwać? Nokaut? Miazga? Rozgromienie? Na XIV Pucharze Polski Dzieci w Warszawie, rozegranym w sobotę 31 maja zawodnicy Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego zdobyli 22 medale i tytuł najlepszego klubu, nie dając szans pozostałym 58 klubom (bo aż tyle się zjechało do stolicy). Dzieci było 845. Kibiców trzy razy więcej. A ile emocji, adrenaliny, radości, cudownej atmosfery na trybunach, tego już się nie da policzyć. Takich wyjazdów się nie zapomina. Kulminacyjnym punktem dnia był mistrzowski pokaz czołowych zawodników naszej kadry narodowej i zarazem głównych trenerów programu "Sportowy Talent "- Justyny Marciniak, Rafała Wajdy, Eweliny Pańczyk i Jakuba Głąba. No i wspólna rozgrzewka wszystkich zawodników, prowadzona przez senseia Rafała i sensei Justynę, czyli kime kiai na kilkaset gardeł.

 

Dziś - dziewczęta i chłopaki z Królewskiej 86!

Dziś - dziewczęta i chłopaki z Królewskiej 86, naszym nowym miejscu. Trenują od września-młodsi u senseia Mateusza Bąka, a zaawansowani u senseia Rafała Wajdy. co za załoga! Jesteśmy z nich dumni.


Zobaczcie:) o to galeria...

Szczęśliwa siódemka zdobyła siedem medali!

Nasi najlepsi juniorzy i młodzieżowcy wrócili z Gdańska, gdzie  odbywały się XXV Mistrzostwa Polski. Najwyższe rangą krajowe zawody przyniosły nam sporo radości i kilka niespodzianek. Swoją klasę potwierdzili doświadczeni zawodnicy -  Krzysiek Buczek  (młodzieżowiec), który zdobył 2 medale: srebro w kogo kumite i brąz w fukugo i Klaudia Mleko- (junior), która wywalczyła złoto w kata i srebro w enbu z Michałem Łachem. Doskonały debiut zaliczyli - Wiktoria  Zachariasz (junior młodszy) - mistrzostwo Polski w kata ind. i jej drużyna – z Karoliną Wyporek i Sarą Śliwczyńską.  Karolina Wyporek (junior młodszy) przywiozła też  brąz w kumite.  Hubert Romaniak był siódmy w kogo kumite, co nie jest złym wynikiem, jak na pierwszy start w zawodach tej rangi.

Pora na Szkołę Podstawową im św. Wincentego Pallottiego

W fotograficznym cyklu - nasze treningi, pora na Szkołę Podstawową im św. Wincentego Pallottiego. Sensei Mateusz Bąk prowadzi tu treningi dla dzieci z klas 1-6, głównie pierwszoklasistów. Ćwiczą od stycznia, dwa razy w tygodniu. Zachęceni pokazem naszej kadry, która odwiedziła ich na początku roku przykładają się do pracy, dajmy im jeszcze trochę czasu, a na pewno pokażą, na co ich stać. Sądząc po minach - stać ich na wiele... sensei Mateusz twierdzi, że są tam niezłe egzemplarze;)

Seminarium z Avim Rokah Dojo-Stara Wies 2014

9-11 maja instruktorzy i zawodnicy Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego uczestniczyli w międzynarodowym seminarium z senseiem Avi Rokah w Centrum Japońskich Sztuk walki Dojo Stara Wieś. Teraz będzie dla wtajemniczonych: doskonalili swoje techniki na bazie kata: tekki sandan i hangetsu oraz ich aplikacje, przenosząc je do kumite. W kumite sensei zwracał uwagę na poruszanie się, pracę całego  ciała oraz taiming reakcji. Nie było lekko - treningi odbywały się w dłuuuugich blokach: porannym i popołudniowym. Sporo ruchu.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com