Szkoła w Szarowie czyli wylęgarnia talentów!

Prezentujemy najmłodszych z szarowskiej szkoły, którzy trenują pod okiem senseia Mateusza Bąka. Grupa początkująca ma zajęcia dwa razy w tygodniu i całkiem nieźle sobie radzi.  A ma z kogo brać przykład! To tu zaczynały ćwiczyć Klaudia Mleko, Wikusia Zachariasz, Natalia Jach i Natalia Firlit. No i sensei Rafał i Mateusz też chodzili do tej szkoły dawno, dawno temu…Na pewno wśród tych małych karateków też są już przyszli zwycięzcy. Zobaczmy. O to galeria...

Zamawiamy klubowe bluzy

Istnieje możliwość zamówienia klubowej bluzy dresowej, biało-szaro-czerwonej, z logo KKKT – jak na zdjęciu. Koszt – 140 zł, tabelę z rozmiarami podajemy poniżej. Chętni mogą zobaczyć na żywo i przymierzyć dresy konkretnych wielkości – bo niektórzy zawodnicy już je mają. Jak nasze nowe reprezentacyjne stroje wyglądają – widać na zdjęciach z zawodów w Bytomiu, dostępnych już w galerii i na FB. Prosimy o zamówienia- wyłącznie mailem (rafalwajda@op.pl) - do 15 maja, będziemy zlecać uszycie kolejnej partii bluz.

 

Ajajaj dojo Kłaj!

Tą przeróbką kibicowskiego zawołania miłośników jednego z piłkarskich klubów zachęcamy do zobaczenia, jak trenują mali karatecy z Kłaja i okolic…. Kłaj to bardzo mocny ośrodek, można powiedzieć mistrzowski. Tu ćwiczą Klaudia i Krzysiek, nasi najbardziej obwieszeni medalami. Tu też jest silna reprezentacja młodszej kadry (Ania, Dominika, Kamil, Grzesiek, Arek, Bartek, Wikusia, Asia, Karolina, Sara, Małgosia,  Natalie, Michał)– ich zdjęcia też można zobaczyć w galerii... Ale – tym razem to nie nasze gwiazdy są bohaterami, a mniejsze gwiazdeczki – przedszkolaki i wczesna podstawówka.

Silesia Cup w Bytomiu

25 medali – w tym 12 złotych (rekord zawodów!!!!) , 5 srebrnych i 8 brązowych zdobyliśmy w Bytomiu na ostatnich treningowych zawodach przed Pucharem Polski Dzieci i Mistrzostwami Polski Juniorów i Seniorów. Dało nam to tytuł Najlepszego Klubu, ex  aequo z AKT Niepołomice, której gratulujemy wyniku.

Rafał Wajda i Klaudia Mleko uhonorowani przez Powiat Wielicki!

W środę 16 kwietnia na uroczystym posiedzeniu Rady Powiatu Wielickiego rozdano nagrody i wyróżnienia dla trenerów i sportowców mogących poszczycić się wybitnymi osiągnięciami w 2013 roku. Wśród sześciu nagrodzonych osób znaleźli się sensei Rafał Wajda i najlepsza zawodniczka Krakowskiego KKT Klaudia Mleko. Klaudia w zeszłym roku zdobyła Mistrzostwo Europy i Wicemistrzostwo świata w karate tradycyjnym. Sensei Rafał Wajda dzięki wynikom swoich podopiecznych, którzy zdobyli Puchar Europy Dzieci, Mistrzostwa Europy i Mistrzostwo Świata –został uchwałą Rady Powiatu - wyróżniony za osiągnięcia w działalności sportowej. Miło.

Akcja fotografia – cd.

Fotografie z treningów dostają teraz mali karatecy ćwiczący w Szkole Podstawowej nr 2 na Czerwonym Prądniku. Mają karate od 3 lat w kilku grupach, głównie klasami i nie muszą nigdzie chodzić – to sensei przyjeżdża do nich. Dlatego ci Rodzice powinni się szczególnie ucieszyć ze zdjęć – bo niektórzy nie mieli zbyt wielu okazji, żeby zobaczyć w akcji swoich sportowców. W prądnickiej drużynie są już zawodnicy startujący w zawodach, a liczymy, że będzie ich więcej!

Sportowe Talenty na zgrupowaniu w Starej Wsi

Sportowe Talenty na zgrupowaniu w Starej Wsi. Od czwartku do niedzieli szlifowaliśmy formę na zgrupowaniu Sportowy Talent w Dojo – Stara Wieś. Wszyscy mieli 3 treningi dziennie, a brązowe pasy aż 4 – bo zaczynali dzień o 7 rano! Grupy prowadzili sensei Andrzej Maciejewski, sensei Justyna Marciniak i sensei Rafał Wajda. Wspólne zajęcia z kolegami i koleżankami z Warszawy, Lublina, Szczecina, Wrocławia, Łodzi i innych były świetnym doświadczeniem, bo można było się porównać do innych i zobaczyć, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Było ponad 100 dzieci, a najmłodsza była nasz Ewka, która pracowała nad rzeźbą, zapewniając, że ma już całkiem niezłe bicepsy na ....nogach!

Powered by RapidGoal
design: holinej.com