Puchar Europy Dzieci dla chętnych zawodników

19 października 2013 roku w Anglii odbędzie się III Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym.
Zgłoszenia chętnych karateków i osób towarzyszących (w miarę wolnych miejsc) będą przyjmowane do 30 sierpnia.

Koszt wyjazdu to 1200 zł.

Szczegółowe informacje i zapisy u senseia Rafała Wajdy, tel. 606 248 108 oraz senseia Pawła Janusza, tel. 501 616 789.

Gasshuku 2013

Po raz kolejny w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” spotkali się mistrzowie karate tradycyjnego na corocznym Gasshuku. W szkoleniu prowadzonym przez znakomitych instruktorów: Senseia Roberta Fusaro 9 Dan (USA) i Senseia Aviego Rokah 7 Dan (USA) udział wzięło blisko 300 karateków z 17 krajów: Austrii, Brazylii, Czech, Izraela, Japonii, Kanady, Litwy, Rumunii, Rosji, Serbii, Turkmenistanu, Ukrainy, Urugwaju, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, USA i Polski. Gośćmi specjalnymi Gasshuku byli Sensei Katsuya Ishiyama 9 Dan (Wenezuela), Soke prof. Ilija Jorga 10 Dan (Serbia) oraz Sensei Keibun Oura 7 Dan (Okinawa - Japonia).

Piosenka klubowa

Prezentujemy naszą klubową piosenkę. Pierwsze zwrotki powstały już kilka lat temu. Krzysztof, jeden z uczestników obozu, ułożył kolejne. Piosenka towarzyszy nam przy różnych okazjach. Śpiewamy ją podczas spacerów, wypraw i biegania, a także przy wspólnej zabawie. Zawsze dodaje nam energii i motywuje do wysiłku.

Relacja z obozu - II Turnus Dzień 8 i 9

Dzień VIII

Kolejny słoneczny dzień rozpoczęliśmy porannym treningiem o godzinie 8.00. Każdy uczestnik obozu od samego rana krzewił ducha wysiłku, a w szczególności starsi.

Następnie, tuż po smacznym śniadaniu, udaliśmy się na wyczerpujący trening. Zostaliśmy podzieleni na grupy, w których ćwiczyliśmy do egzaminu na wyższy pas. Na rozluźnienie tradycyjnie oblegaliśmy basen oraz jezioro.

Relacja z obozu - II Turnus Dzień 5, 6 i 7

Dzień V, VI i VII

W trakcie dni wielkich upałów słońca nie brakuje już na pierwszym porannym treningu. Upał ogrzewa nasze twarze zwłaszcza wtedy gdy wybiegamy z lasu i mamy ostatnią prostą do ośrodka ...

Relacja z obozu - II Turnus Dzień 3 i 4

Dzień III
Poranny rozruch jak zwykle o 8, a następnie przepyszne śniadanko. O godzinie 10.00 odbył się nasz pierwszy trening, na którym starsza grupa ćwiczyła samoobronę pod czujnym okiem Senseia z Ukrainy.

Po treningu zregenerowaliśmy siły nad jeziorkiem i w basenie w promieniach gorącego słońca. W tym samym czasie grupka karateków
udała się na lekcje jazdy konnej. Tak spędziliśmy czas do obiadu, a po nim poobiednia siesta:)

Rozpoczęliśmy II turnus obozu w Starej Wsi - Relacja Dzień 1 i 2

Dzień I
Zaraz po wyjściu z autokarów 110-osobowa ekipa starszych karateków została powitana śpiewem przez karateków z pierwszego turnusu obozu. Zadziwieniem patrzyliśmy na młodsze koleżanki i kolegów, którzy mają wielki zapał do trenigów, a podczas ostatnich 11 dni obozu potwierdzili, że są naprawdę dzielnymi karatekami. 
 
Przed ich starszymi kolegami i koleżankami jest nie lada wyzwanie, aby dorównać zapałem maluchom!
Powered by RapidGoal
design: holinej.com