Decyzją Rządu o zamknięciu szkół

W związku z decyzją Rządu o zamknięciu szkół z powodu epidemii koronawirusa informujemy, że od 12.03.2020 (czwartek), treningi w szkołach i przedszkolach zostają zawieszone do czasu ponownego otwarcia tych placówek. Zajęcia w Dojo Kraków i Dojo Prądnik odbywają się tylko do 13 marca ( piątek). O dalszych decyzjach będziemy Państwa informować.

 

Podziękowanie

V Ogólnopolski Puchar Krakowa - flagowa impreza naszego klubu odbył się bez przeszkód i według opinii, jakie już do nas dotarły zakończył się sukcesem. Cieszymy się, że zdążyliśmy zorganizować tak duże zawody przed ograniczeniami z powodu nadciągającej epidemii, która - wciąż mamy nadzieję nas nie pokona .
Do Krakowa zjechali zawodnicy z 60 klubów z całego kraju i - w tym roku także zza granicy: z Litwy, Czech i Ukrainy. Bardzo się cieszymy z rosnącej popularności! W sumie na ośmiu matach pod okiem 45 sędziów walczyło 900 zawodników.

Zapisy - Obozy 2020!

Zapisy na obozy letnie z KKKT 2020. Szczegóły w zakładce OBOZY.


Przypominamy również - zapisy tak jak jest podane w informacji o obozach odbywają się osobiście w DOJO KRAKÓW lub telefonicznie 727-712-000 w godzinach pracy recepcji (16.30 - 19.45).

Liczba miejsc ograniczona!!!

Spotkanie organizacyjne przed V Pucharem Krakowa

Szanowni Państwo,

Wszystkich chętnych do pomocy przy organizacji V Pucharu Krakowa zapraszam serdecznie na spotkanie, które odbędzie się 22.01.2020 (środa) o godz. 20.00 w DOJO Kraków.


Każda Pomoc jest dla nas bardzo ważna!
- pomoc materialna ( nagrody dla zawodników )

- pomoc organizacyjna

- pomoc finansowa

- transportowa

- przygotowanie hali do zawodów oraz sprzątanie po zawodach itd.,


Chętne osoby prosimy o kontakt:  mail: puchar2020@gmail.com Pani Magdalena Dudek


Pozdrawiam,

Rafał Wajda

Prezes KKKT

18 stycznia odbyło się spotkanie noworoczne KKKT

Tradycji stało się zadość. W ubiegłą sobotę jak co roku odbyło się nasze coroczne spotkanie. Wydarzenie to ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ oprócz podsumowania roku ubiegłego, możemy spotkać się razem z Wami i porozmawiać. Jak zwykle rozpoczęliśmy od zademonstrowania naszych umiejętności.

 

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego - Najlepszy w Polsce!

Dzisiaj, w Centrum Olimpijskim - siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, odbyło się spotkanie podsumowujące mijający rok szkoleniowy PZKT 2019. Centralnym punktem programu było wyróżnienie najlepszych zawodników i trenerów. Z dumą informujemy, że doceniono piątkę naszych zawodników: Klaudia Wajda - senior, Karolina Wyporek-młodzieżowiec, Patryk Jarosz- młodzieżowiec, Zofia Taranczewska - kadet, Antoni Czechowski-kadet. Jeszcze bardziej cieszy fakt, że najlepszym trenerem w kategoriach seniorów, młodzieżowców, kadetów został nasz sensei Rafał Wajda. Tym samym zdobyliśmy wyróżnienie dla NAJLEPSZEGO KLUBU i najaktywniejszego klubu w 2019 roku . Wszystkim serdecznie gratulujemy‼️

Kalendarze klubowe KKKT 2020 -już są!

JUŻ SĄ !!! Wyczekiwane kalendarze klubowe KKKT 2020. Odebrać można w Dojo Kraków , Dojo Prądnik oraz u instruktorów na treningach.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com